Hungaria Guesthouse     Budapest, Hungary

 Języki

 
  English
  Deutsch
  Français
  Română
  Espanol
  Magyar
 

Pensjonat Hungaria

Pensjonat Hungaria znajduje się 10-15 minut komunikacją miejską (lub samochodem) od centrum, w nowoodnowionym zabytkowym budynku.
Dysponujemy pokojami jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowymi, z łazienką (jedne pokoje maja własną, inne dzieloną - jedna przypada na dwa pokoje) i telewizorem. Pensjonat jest idealny dla par i małych grup. Recepcja czynna jest całą dobę, goscie maja do dyspozycji darmowy internet, plany miasta i informatory. Kuchni nie mamy, w każdym pokoju jest czajnik.

Parking strzeżony (Sport Aréna Parkoló) znajduje się pięć minut pieszo (lub jeden przystanek tramwajem numer 1) od pensjonatu, kosztuje tysiąc forintów (trzy-cztery euro) za noc. Można także parkować za darmo w ślepej uliczce z tyłu pensjonatu.

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać na dwa sposoby:

1. Dysponując kartą kredytową i znając angielski - on line, na podstronie „REZERWACJA”.

2. Pocztą elektroniczną w języku polskim na adres popolsku@hungariaguesthouse.com, korzystając z poniższego formularza. Aby uniknąć nieporozumień, daty i godziny proszę podać zarówno słownie, jak i cyframi w formacie międzynarodowym RRRR.MM.DD (rok-miesiąc-dzień), na przykład „2010.06.15 - 2010.06.27”

- imię i nazwisko (név):
- termin pobytu (mettől meddig): RRRR.MM.DD - RRRR.MM.DD
- liczbę osób (hányan jönnek):
- czy pokój ma być z łazienką czy bez (fürdővel vagy fürdő nélkül):
- w przypadku pokoju dwuosobowego łóżko podwójne (double room) czy dwa osobne (twin room):
- datę i mniej więcej godzinę przybycia w formacie międzynarodowym bez skrótów, czyli „2010.06.15 18:00” lub „2010.06.15 18h00” (érkezés):

Poza sezonem nie ma potrzeby płacić z góry (pod warunkiem skrupulatnego podania powyższych danych i potwierdzenia przyjazdu w przeddzień), można zapłacić po przybyciu, w euro lub forintach (patrz podstrona „CENNIK”).

Dzieci do czwartego roku życia nie płacą za nocleg i śpią na dostawionym łóżeczku. Większe dzieci proszę wziąć pod uwagę każde z osobna podając liczbę osób.
Do centrum

Do centrum można dojechać metrem wsiadając na stacji Stadionok. Kolejne stacje to dworzec Keleti, plac Blaha, Astoria, Deák Ferenc (tam przecinają się wszystkie trzy linie metra). Autobusem (czerwonym, to jest ekspresem 7E lub 173E) - wsiadamy na przystanku Hungária körút; kolejne przystanki: dworzec Keleti, plac Blaha, Ferenciek tere (tam się zaczyna ulica Váci - deptak dla turystów).
Jak do nas dotrzeć:

Od Dworca Wschodniego czyli Keletiego (Keleti Pályaudvar):Czerwoną linią metra (linia numer 2) jedną stację aż do Stadionok. Wychodzimy na Hungária Körút i skręcamy w lewo, idziemy około pięciu minut aż do numeru 71 albo jedziemy tramwajem numer 1 jeden przystanek aż do Egressy út.

Od Dworca Zachodniego (Nyugati Pályaudvar):Niebieską linią metra (linia numer 3) jedziemy dwie stacje aż do Deák tér, tam przesiadamy się na metro czerwone (linia numer 2) i jedziemy cztery stacje aż do Stadionok. Wychodzimy na Hungária Körút i skręcamy w lewo, idziemy około pięciu minut aż do numeru 71 albo jedziemy tramwajem numer 1 jeden przystanek aż do Egressy út.

Od Dworca Południowego (Déli Pályaudvar): Czerwoną linią metra (linia numer 2) jedziemy osiem stacji aż do Stadionok. Wychodzimy na Hungária Körút i skręcamy w lewo, idziemy około pięciu minut aż do numeru 71 albo jedziemy tramwajem numer 1 jeden przystanek (Egressy út).

Od dworca autobusowego przy Népliget (Népliget Buszpályaudvar) Jedziemy tramwajem numer 1 aż do przystanku Egressy út (szósty przystanek).

Od portu lotniczego Ferihegy1. Pociągiem: stacja kolejowa oddalona jest od Terminalu 1 kilkaset metrów, zatrzymują się tutaj wszystkie pociągi. Jedziemy do stacji Zugló (cena 250 forintów w automacie na peronie lub u konduktora). Wysiadamy na stacji Zugló MH, skręcamy w lewo na Hungária Körút i idziemy około pięciu minut aż do numeru 71 albo jedziemy tramwajem numer 1 jeden przystanek (Egressy út).
2. Minibusem lotniskowym (Airport minibusz 2490,- forintów)
3. Komunikacją miejską: autobusem numer 200 aż do Kőbánya Kispest - jest to stacja początkowa niebieskiej linii metra (numer 3). Metrem jedziemy aż do Népliget, tam przesiadamy się na tramwaj numer 1 i jedziemy nim sześć przystanków aż do Egressy út.
 
orca hostelworld


©2003-2009
HungariaGuesthouse.com
All Rights Reserved.